Glassandmore.pl


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://glassandmore.pl/

Telefon: 22 2428348

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bruzdowa 19a

Kod pocztowy: 02-994

Źródła: https://glassandmore.pl/pol_m_Kabiny-prysznicowe-na-wymiar_Przyscienne-typu-U-257.html


Dodano: 2019-05-17


Kabina prysznicowa przyścienna • https://glassandmore.pl/


Szklana kabina prysznicowa stawia przed Tobą duże możliwości, jeśli chodzi o wystrój wnętrz łazienki. Warto przejrzeć przykładowe realizacje przestrzeni, w których główną rolę gra solidnie wykonana kabina prysznicowa przyścienna. Ten produkt występuje w wielu wersjach do wyboru - oprócz kabin przyściennych, modnym wyborem są także kabiny prysznicowe wnękowe. Wejdź na stronę internetową glassandmore.pl, aby dowiedzieć się, na czym polega Twój wybór przy składaniu zamówienia u wykonawcy. Na dole strony czekają Cię rysunki techniczne poszczególnych kabin, a po kliknięciu w wybrany produkt, zostaniesz przeniesiony do zakładki, w której opisana jest interesująca Cię kabina. Na tej stronie:

  • poznasz dokładną cenę produktu;
  • przeczytasz opis, jeśli chodzi o szczegóły zawartości Twojego zamówienia;
  • możesz wybrać interesujące Cię wymiary kabiny prysznicowej. Ważną zaletą współpracy z firmą jest fakt, iż wykonuje ona indywidualne zamówienia, nawet jeśli klient ma nietypowe oczekiwania względem kształtu lub rozmiaru kabiny. W poszczególnych parametrach czekają Cię dodatkowe wskazówki, które ułatwiają poruszanie się na stronie;
  • możesz dodać wybrany produkt do schowka. Jest to wygodna opcja dla osób, które zastanawiają się na przykład nad kilkoma różnymi produktami i na końcu chcą porównać ze sobą te, które spodobały im się najbardziej podczas przeglądania strony;
  • zapoznasz się z pakietem opcji dodatkowych. Jeśli chcesz wymienić tradycyjną gałkę na inny uchwyt, możesz to zrobić podczas składania zamówienia. Do wyboru masz kilka możliwości, również jeśli chodzi o samo wykonanie kabiny. Możesz bowiem wpłynąć na pewne szczegóły dotyczące szkła, na przykład zadbać o dodatkową ochronę, motyw, a nawet wybrać ulubioną grafikę. Warto zajrzeć także do oferty paneli łazienkowych, gdzie możesz obejrzeć, jak prezentuje się duet szklanej kabiny z oryginalną grafiką w łazience.

Ponadto, na stronie internetowej masz dostęp do formularza kontaktowego. Możesz z niego skorzystać, jeśli masz dodatkowe pytania na temat konkretnej kabiny przyściennej.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Arkadiusz Zawadzki
PODOBNE WPISYENDOARTEX


Miasto: Warszawa

WWW: https://endoskopy-serwis.pl/