Perspektywa - Studio Rysunku


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://kursrysunku.net/

Telefon: 501 243 591

Miejscowość: Warszawa

Adres: Hoża 88

Kod pocztowy: 00-682

Źródła: https://kursrysunku.net/


Dodano: 2019-05-22


Szkoła rysunku warszawa - Perspektywa - Studio Rysunku


Sztuka od wieków inspirowała wiele osób i dlatego i dziś niektóre same chętnie podejmują próby tworzenia, jeśli odkryły w sobie talent. Jedne wiążą z tym swoją przyszłą karierę, inne natomiast rysują, lub malują dla przyjemności albo relaksu. Niektóre decydują się także na podnoszenie swoich umiejętności, uczestnicząc w różnych kursach.

Na ulicy Hożej w Warszawie mieści się szkoła rysunku, która prowadzi kursy na różnych poziomach zaawansowania, gwarantując doskonałą kadrę składającą się z absolwentów Wydziału Architektury na PW, Grafiki na ASP i CSM w Londynie. Są to osoby podchodzące do każdego uczestnika kursu indywidualnie. Są one bardzo zaangażowane w proces kształcenia i entuzjastyczne. Aby zapisać się na taki kurs, należy wejść na stronę kursrysunku.net, gdzie znajduje się formularz zlecenia i mnóstwo informacji na temat samej placówki.

Bez względu na to, czy kursant przychodzi tutaj, aby poznać wszystkie techniki, gdyż chce dostać się na architekturę lub na którykolwiek z kierunków artystycznych, czy postanowił ulepszyć swój warsztat dla siebie samego, tutaj otrzyma dokładnie to, czego oczekuje. Wśród licznych warsztatów osoby zainteresowane mogą znaleźć:

  • kurs rysunku technicznego, którego zadaniem jest przygotowanie uczestnika do egzaminu na Wydział Architektury w Warszawie dostępne dla osób zarówno na poziomie początkującym, jak i zaawansowanym,
  • kurs rysowania przygotowujący do egzaminów na ASP,
  • zajęcia z rysunku dla amatorów rysowania i malowania dostępne dla osób w każdym wieku,
  • wakacyjny kurs rysunku dla hobbystów.

Uczestnictwo w zajęciach rysunku to także wspaniała przygoda pozwalająca na poznanie siebie samego, a także najróżniejszych technik, takich jak rysowanie ołówkiem lub węglem, malowanie akwarelami, temperą i farbami akrylowymi. Wśród nauczanych umiejętności jest wyznaczanie proporcji ciała, posługiwanie się światłocieniem, najważniejszych zasad budowania kompozycji plastycznej i wielu innych użytecznych technik.

Decydując się na podjęcie nauki w tej szkole, można mieć gwarancję, że wykładowcy podejdą do każdego kursanta indywidualnie, pomogą rozwinąć talent i przygotują do dowolnego egzaminu pozwalającego dostać się na wymarzony kierunek studiów.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Jacek Adamski
PODOBNE WPISYENDOARTEX


Miasto: Warszawa

WWW: https://endoskopy-serwis.pl/