Craftmano Agnieszka Kopczyńska


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://sklep.craftmano.pl/

Telefon: 698 653 111

Miejscowość: Poznań

Adres: Poznańska 27

Kod pocztowy: 60-850

Źródła: https://sklep.craftmano.pl/Klapki-skorzane-damskie-w-stylu-boho-i-etno/39


Dodano: 2019-06-04


Klapki boho | Craftmano Agnieszka Kopczyńska


Coraz więcej osób zaczyna interesować się ekologią i próbuje wprowadzić do swojego codziennego życia nawyki, które przyczyniają się do ochrony środowiska. Wśród najpopularniejszych trendów wyróżnić można rezygnację z używania niektórych, plastikowych przedmiotów, kupowanie produktów spożywczych od lokalnych rolników, korzystanie z kosmetyków nietestowanych na zwierzętach czy używanie artykułów chemicznych bezpiecznych dla środowiska.

Wiele osób zaczyna również bardziej świadomie podchodzić do kwestii związanych z modą. Coraz popularniejsze staje się naprawianie starych ubrań zamiast ich wyrzucania czy kupowanie tkanin wyprodukowanych w sposób ekologiczny.

Świadoma moda

Masowa produkcja ubrań i butów stanowi poważne zagrożenie dla środowiska, zwłaszcza zbiorników wodnych. Barwniki i innego typu chemikalia często trafiają do wody pitnej. Z tego względu warto zawsze sprawdzać, jaka jest polityka danej firmy w zakresie ekologii oraz gdzie dokładnie produkowane są ich ubrania i buty.

Sklep z ideą

Sklep Craftmano oferuje swoim klientom obuwie, ubrania, akcesoria oraz produkty do dekoracji wnętrz, które zostały wyprodukowane w niewielkich zakładach rzemieślniczych zlokalizowanych w różnych części świata, takich jak Nepal, Peru czy Afryka.

Firma stara się promować małe, często rodzinne wytwórnie, troszczy się o środowisko naturalne oraz szanuje prawa pracownicze. Wytwórcy oferowanych w sklepie produktów otrzymują za swoją pracę sprawiedliwe wynagrodzenie.

Etniczne obuwie

Sprzedawane w sklepie klapki boho, sandały czy trampki, są wykonane ręcznie przez utalentowanych rzemieślników, dlatego każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Etniczne obuwie ma ciekawy design, związany z tradycją i kulturą danego miejsca, z którego pochodzi, co sprawia, że wszyscy miłośnicy etnicznych wzorów będą zachwyceni.

Klapki boho są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak skóra naturalna i ozdobione kolorowymi koralikami na wzór ozdób popularnych wśród Kenijczyków. Osoby lubiące stroje w stylu boho powinny rozważyć zakup tego typu obuwia.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (1 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Gustaw Majewski
PODOBNE WPISYArtSzafy


Miasto: Poznań

WWW: https://artszafy.pl/