Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://www.schedpol.pl/

Telefon: 95 750 51 50

Miejscowość: Międzychód

Adres: Przemysłowa 2

Kod pocztowy: 64-400

Źródła: https://www.schedpol.pl/montaz-wanny-nosniku-stabilsound/


Dodano: 2019-06-18


Instrukcja montażu wanny na nośniku stabilizującym Schedpol


Zdecydowanie się na wannę w mieszkaniu nieraz przychodzi z pewnym wahaniem, które spowodowane jest czasem potencjalnymi problemami, związanymi z jej zamontowaniem. Nośnik stabilizujący Schedpol umożliwia jednak przeprowadzenie tej operacji w sposób bardzo łatwy i szybki. Na stronie https://www.schedpol.pl/montaz-wanny-nosniku-stabilsound/ można zapoznać się z ofertą dotyczącą wspomnianych nośników, które odznaczają się wymaganą elastycznością. Nie wymagają one także używania kotew przyściennych, a do montażu obudów nie są potrzebne żadne nóżki. 

Firma prezentuje również instrukcję montażu obudowy wanny akrylowej, dzięki której bez problemu można krok po kroku przy pomocy nośnika stabilizującego zamontować ją w swoim domu: 

  • Przed przystąpieniem do montażu trzeba pamiętać o dokładnym oczyszczeniu powierzchni, 
  • trzeba też zadbać, żeby cała łazienka, zwłaszcza w miejscu, w którym będzie odbywało się mocowanie, została odpowiednio uszczelniona. W tym celu wykorzystać można folię uszczelniającą w płynie, 
  • należy zmierzyć długość wanny, by móc dobrać odpowiednią ilość elementów nośnika, 
  • następnym krokiem jest połączenie nośnika w jedną całość poprzez wsuniecie łącznika dołączonego do zestawu, 
  • wannę trzeba umieścić w połączonym nośniku, żeby stwierdzić czy prawidłowo ona przylega, 
  • nośnik powinno się w dalszej kolejności umieścić w wybranym miejscu, dopasowując jego położenie do rur instalacyjnych, 
  • po dopasowaniu można na stałe zamontować nośnik. 

Warto podjąć się tej pracy, ponieważ zamontowanie wanny w nośniku Stabilsound minimalizuje efekty akustyczne. Nie jest to jednak jedyny sposób na poprawę komfortu osoby zażywającej kąpieli, ponieważ zapobiega to również utracie ciepła przez wodę w wannie. W asortymencie dostępnym na stronie sklepu dostępne są zarówno nośniki pasujące do wanien stalowych, jak i te przeznaczone do wanien akrylowych. Idealnie pionowe ścianki boczne wspomnianych nośników mogą być bezpośrednio oklejane dowolną glazurą. Dzięki tym wszystkim zaletom stanowią one rozwiązanie uniwersalne, doskonałe dla wszystkich osób lubujących się w wygodzie i komforcie podczas montażu i w trakcie kąpieli. WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Matylda Wieczorek