Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://positivedog.pl/

Telefon: 48 663 368 826

Miejscowość: Wrocław

Adres: Kwidzyńska 4

Kod pocztowy: 51-416

Źródła: https://positivedog.pl/


Dodano: 2019-07-06


Szkoły dla psów wrocław


Miłośników psów zachęca się do przejrzenia oferty Positive Dog- ośrodka, gdzie można skorzystać z pomocy specjalistów od tresowania czworonogów będących w każdym wieku. Nie wszystkie szkoły dla psów we Wrocławiu, jak ta polecana, cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Przyczyną zapewne są wykwalifikowani trenerzy oraz odpowiednie miejsce do pracy z czworonogami. Oprócz tego podczas zajęć nawet grupowych dokłada się starań dla indywidualnego podejścia do każdego czworonoga.

Zajęcia dzielą się na:

  • konsultacje behawioralne,
  • terapie zachowań lekowych/agresywnych,
  • psie przedszkole,
  • pies w wielkim mieście,
  • otwarty trening,
  • warsztat psiej komunikacji,
  • seminaria

i wiele innych.

Szkolenie czworonożnych pociech należy zaczynać nie od samych zwierząt, a od uświadomienia właścicieli. To dzięki przekazanej wiedzy, wskazówkom, poradom można doskonalić wszystkie zdobyte informacje. Nauka nie powinna kończyć się w ośrodku- warto skupić się na pracy ze zwierzęciem również w domu. Pozwoli to na ogromne postępy z każdym spotkaniem. Zajęcia mogą odbywać się grupowo lub indywidualnie, co z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Spacery, zabawy, nauka komend, nauka posłuszeństwa i szereg innych elementów daje szansę na zapewnienie zadowalającego efektu. Po każdym spotkaniu będą mogli Państwo zauważyć zmiany w zachowaniu swojego pupila, a dzięki zdobytym umiejętnościom można samodzielnie wprowadzać poszczególne elementy nabyte w ośrodku.

Szkoła dla czworonogów jest także wyposażona we wszelkie zabawki, akcesoria, dzięki którym będzie można skutecznie walczyć ze złymi zachowaniami. Do ośrodka przyjmowane są psy zarówno agresywne, jak i te wykazujące lęki, szczeniaczki, starsze pociechy- każdy z pewnością znajdzie pomoc pośród trenerów. Osoby pracujące z psami wiedzą, jak do nich podejść i nauczyć najlepszych zachowań. Dla jeszcze skuteczniejszego efektu właściciele dostają darmowe porady i cenne uwagi dla odpowiedniego prowadzenia swojego psa. W razie jakichkolwiek pytań zachęca się do kontaktu telefonicznego.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Antonina Piotrowska