ENDOARTEX


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: https://endoskopy-serwis.pl/

Telefon: 500 505 506

Miejscowość: Warszawa

Adres: Plac Czerwca 1976 r. 2

Kod pocztowy: 02-495

Źródła: https://endoskopy-serwis.pl/endoskopy-serwis.php


Dodano: 2019-07-06


https://endoskopy-serwis.pl/ - Kolonoskop serwis


Aparatura medyczna, aby funkcjonowała bez zarzutu wymaga regularnego serwisowania, a czasem napraw. W przypadku tego typu sprzętu nie ma miejsca na pomyłki - od jego działania często zależy ludzkie zdrowie, a nawet życie. Taki sprzęt jak gastroskop, czy kolonoskop wymagają profesjonalnego serwisu. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniej firmy serwisującej.  

Warto skorzystać z usług firmy Endoartex, która w branży działa już od 25 lat. Ich wieloletnie doświadczenie powoduje, że są prawdziwymi profesjonalistami w swoim fachu. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się:

  •  serwis,
  • naprawa,
  • przeglądy techniczne,
  • sprzedaż sprzętu medycznego - głównie endoskopów i video-endoskopów Olympus, Pentax i Fujinon. Każdy aparat otrzymuje 12-miesięczną gwarancję oraz 2 bezpłatne przeglądy rocznie.

Powyższe prace naprawcze realizowane są względem takich urządzeń, jak gastroskopy, kolonoskopy, bronchoskopy, duodenoskopy, a także sigmoidoskopy. Firma realizuje również usługi w zakresie wymiany lamp i żarówek xenonowych do wszystkich rodzajów endoskopowych źródeł światła. W ofercie znajduje się również naprawa szczypczyków, kleszczyków i innych endoskopowych instrumentów.

Jako iż serwis endoskopów jest zasadniczym obszarem działalności firmy, klienci zainteresowani serwisem tego właśnie sprzętu, mogą liczyć na wiele atrakcyjnych zniżek.  Przedsiębiorstwo oferuje 15% rabat na pierwszą naprawę urządzenia, a także darmowy przegląd techniczny przed naprawą. Ponadto klienci mogą liczyć na 14-miesięczną gwarancję na wymienione części oraz 24-miesięczną w przypadku totalnego remontu endoskopu. Rzecz jasna stali klienci mogą liczyć na dodatkowe zniżki i rabaty.

Zdrowie jest najcenniejszą wartością, jaka może istnieć. Niestety wiele osób docenia je dopiero w sytuacji, gdy zaczyna je tracić. Sprzęt medyczny zawsze musi być w pełnej gotowości. Dlatego też tak istotne są regularne kontrole i serwisowanie aparatury medycznej. Jej profesjonalne działanie nie tylko dobrze świadczy o placówce medycznej, ale przede wszystkim pokazuje jej profesjonalizm i szacunek dla pacjenta.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Sebastian Brzeziński
PODOBNE WPISY