MASTER Parkiet


FACEBOOK


TWITTER


INFORMACJE:


WWW: https://www.masterparkiet.com.pl/

Telefon: 509 358 604

Miejscowość: Warszawa

Adres: Adama Mickiewicza 65

Kod pocztowy: 01-625

Źródła: https://www.masterparkiet.com.pl/uslugi/renowacja-parkietow-podlog
https://www.masterparkiet.wroclaw.pl/renowacja-parkietow-podlog
http://www.masterparkiet.pl/oferta

Dodano: 2019-08-01


Jak przeprowadzić renowację podłóg?


Parkiet to świetny materiał do wykończenia podłóg – jest elegancki, wycisza wnętrze, poprawia izolacyjność cieplną, korzystnie wpływa na poziom wilgoci w pomieszczeniu i wyróżnia się trwałością. Jednak nawet najlepszy drewniany parkiet po kilku latach nie wygląda tak jak na początku, co wynika oczywiście z codziennej eksploatacji, w efekcie której na powierzchni powstają przetarcia, zarysowania i wgłębienia. Na szczęście istnieje możliwość przeprowadzenia renowacji parkietu poprzez cyklinowanie.

Parkiet jest trwały i wytrzymały, ale nie należy oczekiwać, że przez po kilku latach intensywnego użytkowania zachowa swoje początkowe właściwości. Pod wpływem codziennej eksploatacji na drewnianej podłodze mogą się pojawić nieestetyczne ślady, a połysk, który tak zachwycał po ułożeniu parkietu, przestanie być widoczny. Istnieje jednak na to skuteczna rada – jest nią cyklinowanie.

Cyklinowanie wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu w postaci cykliniarki. To urządzenie służy do szlifowania powierzchni, dzięki czemu staje się ona gładka i można przeprowadzić kolejne prace renowacyjne, czyli wykończyć i polakierować parkiet. Tak przygotowana podłoga prezentuje się jak nowa – nie ma na niej śladów użytkowania, a połysk jest wyraźnie widoczny.

Do cyklinowania trzeba użyć specjalistycznego sprzętu, który można co prawda wypożyczyć, ale jego sprawna obsługa to zupełnie inna sprawa. Krótko mówiąc, to zadanie dla fachowców z odpowiednim doświadczeniem, którzy wiedzą, jak używać cykliniarki, szlifować drewniane powierzchnie i lakierować parkiet oraz jakie wyposażenie jest w tym celu konieczne. Gdzie ich znaleźć?

Profesjonalna renowacja podłóg w Warszawie to jedna z usług oferowanych przez firmę masterparkiet.com.pl, która zajmuje się również sprzedażą i montażem parkietów. Ponieważ przedsiębiorstwa używa najnowocześniejszych maszyn cykliniarskich, które pracują prawie bezpyłowo, wykonanie zlecenia nie wiąże się z zabrudzeniem całego pomieszczenia. Pomimo wysokiej jakości usług ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Anastazja Woźniak
PODOBNE WPISYENDOARTEX


Miasto: Warszawa

WWW: https://endoskopy-serwis.pl/