Opra-Med Centrum Medycyny Konwencjonalnej i Alternatywnej


FACEBOOK


TWITTER


Biorezonans warszawa


Medycyna alternatywna daje pacjentom wiele możliwości. Często zdarza się, że lekarze stosujący zalecenia tradycyjnego leczenia rozkładają ręce, a jedyne co pomaga pacjentowi to właśnie zabiegi medycyny alternatywnej. Jednym z nich jest biorezonans, który można wykonać w Warszawie. W tego typu zabiegach specjalizuje się klinika opramed.pl, która jest również prekursorem w leczeniu pacjentów z użyciem dużej dawki witaminy C. 

Czym jest wspomniana terapia? Otóż polega ona na wykorzystaniu pola elektromagnetycznego i naturalnych wibracji ludzkiego organizmu, które mają na celu wejście w głąb patogenu i usunięcie go z organizmu człowieka. Warto podkreślić, że biorezonans nie jest tym samym, co rezonans magnetyczny. 

Zasada wspomnianej wyżej kuracji polega na stwierdzeniu, że każdy organizm (wirus, bakteria, czy inny patogen) mają swoje drgania, które znacznie różnią się od tych wytwarzanych przez organizm ludzki. Na ich podstawie lekarze ustalają, co dolega pacjentowi. Podając do organizmu wibracje o większej częstotliwości, są w stanie zniszczyć chorobotwórcze drobnoustroje. 

Biorezonans ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Tych pierwszych na szczęście jest znacznie więcej. Pracownicy kliniki ciągle prowadzą badania na temat skuteczności terapii. Co więcej, dowodem na jej skuteczność są wyleczeni pacjenci, którzy po odbyciu kuracji przestali skarżyć się na dolegliwości. 

Należy mieć na uwadze, że dzięki biorezonansowi, lekarze specjalizujący się w medycynie alternatywnej, są w stanie ustalić faktyczny stan zdrowia pacjenta. Wykonanie badania pozwala im określić poziom hormonów, stwierdzić jakie pasożyty zalegają w organizmie pacjenta, czy na jakie alergie cierpi pacjent. Co więcej — lekarze dążą do tego, aby wspomniana terapia skutecznie eliminowała nałogi, takie jak alkoholizm, czy uzależnienie od tytoniu. 

Na biorezonans  można zgłosić się do  kliniki. Wiele osób decyduje się jednak na wypożyczenie sprzętu i przeprowadzenie kuracji w domowym zaciszu.  Każdy pacjent powinien mieć na uwadze, że na początku terapii może dojść do pogorszenia stanu zdrowia. Dzieje się tak za sprawą dotarcia stymulatorów do wirusów i patogenów, które uwalniają do ludzkiego organizmu swoje toksyny.  W czasie trwania kuracji, toksyny są usuwane i pacjent zaczyna czuć się znacznie lepiej.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Nina Krajewska
PODOBNE WPISYENDOARTEX


Miasto: Warszawa

WWW: https://endoskopy-serwis.pl/