Vismeb


FACEBOOK


TWITTER

INFORMACJE:


WWW: http://www.vismeb.pl/

Telefon: 501 194 339

Miejscowość: Marki

Adres: Stanisława Moniuszki 2

Kod pocztowy: 05-270

Źródła: http://www.vismeb.pl/szafy-wnekowe-i-wolnostojace-na-wymiar


Dodano: 2019-08-10


Szafy wnękowe najtaniej Warszawa | http://www.vismeb.pl/


Jednym z podstawowych mebli w każdym domu jest duża pojemna szafa, bez której trudno byłoby pomieścić wszystkie posiadane przez domowników rzeczy osobiste i nie tylko. Jeśli jest dobrze przemyślana, to z pewnością będzie można w niej przechowywać nie tylko odzież, ale także walizki, zapasową pościel, sprzęt sportowy i mnóstwo innych niekoniecznie na co dzień używanych rzeczy.

Obecnie coraz mniej osób decyduje się na kupno takiego mebla gotowego, gdyż stosunkowo rzadko się zdarza, aby był on wystarczająco trwały i rozsądnie zaplanowany, zresztą każda rodzina ma nieco inne potrzeby. Jest to powód sprawiający, że najczęściej zamawia się szafy wnękowe na wymiar, które najtaniej w Warszawie wykonuje firma ze strony vismeb.pl. Są one wykonywane z płyt wiórowych laminowanych o grubości 18 mm. Jest to materiał niezwykle odporny na uszkodzenia i z pewnością nie ulegnie przypadkowemu zniszczeniu w trakcie codziennego użytkowania. Są to materiały bardzo wysokiej jakości pochodzące od takich producentów jak Kronopol i Egger. 

To, jak wyglądać będzie front szafy, zależy wyłącznie od inwencji zleceniodawcy, ale najczęściej są to płyty lakierowane z ładnie wykończonymi krawędziami. Dostępne są trzy wykończenia frontów:

  • mat,
  • półmat,
  • połysk,

który najlepiej sprawdza się w niedużej przestrzeni, powiększając ją optycznie dzięki delikatnemu odbiciu znajdujących się w pomieszczeniu sprzętów.

Spora liczba klientów decyduje się na fronty z płyt MDF pokrytych fornirem w wybranym gatunku drewna. Wyglądają one niezwykle efektownie i naturalnie zarówno w półmatowym wykończeniu, jak i z połyskiem. Niektórzy klienci życzą sobie połączenia tych dwóch wykończeń, co również wygląda bardzo atrakcyjnie. Są też tacy, którzy wolą lacobel, lustro lub szkło na podkładzie z płyty.

Jeżeli chodzi o rodzaj drzwi, to wielu klientów wybiera przesuwną wersję w ramach z aluminium ze szczotkami przeciwkurzowymi, ale dostępne są także szafy otwierane klasycznie wyposażone w zawiasy Blum z dociągiem i cichym domykiem, albo fronty składane z systemem Salice.

Aby przekonać się o jakości tworzonych tu szaf, warto obejrzeć poprzednie, ciekawe realizacje różnych projektów, których na stronie jest naprawdę bardzo wiele.WYSTAW OPINIE:
Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Anastazja Woźniak
PODOBNE WPISYENDOARTEX


Miasto: Warszawa

WWW: https://endoskopy-serwis.pl/